XXII Międzynarodowe Targi Stacja Paliw 2015

Organizowane od 22 lat przez Polską Izbę Paliw Płynnych Targi Stacja Paliw to najważniejsze wydarzenie dla kręgów biznesu paliwowego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku odbędą się 13-15 maja w warszawskim centrum EXPO XXI. To kluczowa data w kalendarzu wszystkich osób powiązanych z branżą paliwową i nie tylko.

 

Nowoczesne technologie, wyposażenie stacji benzynowych i myjni, najnowsze trendy sprzedażowe na rynku paliw oraz prognozy rozwojowe branży paliwowej to tylko niewielka część tego, co zostanie zaprezentowane w tym roku.

 

Specjalnym wydarzeniem na Targach Stacja Paliw 2015 będzie rozstrzygnięcie konkursu Produkt Roku, który wyróżni najlepsze towary i usługi wystawy. Skierowany jest do firm, których oferty spełniają wymagania polskich przepisów, posiadają odpowiednie atesty, dopuszczenia, certyfikaty, zezwolenia na użytkowanie oraz wprowadzanie do obrotu. Wachlarz branż, w których działają uczestnicy konkursu jest szeroki i obejmuje m.in. transport towarów niebezpiecznych, instalacje, urządzenia, wyposażenie stacji i baz paliw oraz działalność pozapaliwową stacji. Komisję Konkursową tworzą znawcy sektora naftowego oraz przedstawiciele administracji państwowej.

 

Oferta Stacji Paliw 2015 to również spotkania z ekspertami, panele dyskusyjne, konferencje oraz warsztaty w ramach Akademii Przedsiębiorcy, której uczestnicy zdobędą praktyczną wiedzę niezbędną w prowadzeniu własnego biznesu. Przede wszystkim jednak Targi Stacja Paliw to spotkanie ludzi w branży. Przez 22 lata ukonstytuowało się tu najlepsze towarzystwo biznesowe.

 

Stacja Paliw co roku wprawia w ruch branżę paliwową, a echa tego wydarzenia jeszcze długo rozchodzą się falami w kręgach biznesu. Tu nie opłaca się nie być.

 

Inwestycja w obecność na Targach Stacja Paliw to kropla, która później owocuje kontaktami i obszerną wiedzą na temat rynku, a w konsekwencji właściwymi kontraktami na następne lata. To miejsce, gdzie można „nabrać paliwa” na swoją biznesową drogę. Nie można przegapić tej Stacji.

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Targów http://www.targi.paliwa.pl/, na stronie PIPP http://www.paliwa.pl/ lub pod numerem telefonu, adresem mailowym oraz pocztowym organizatora:

 

Polska Izba Paliw Płynnych, ul. Słomińskiego 19 lok 521, 00-195 Warszawa

tel. 22 637 50 77

e-mail: targi@paliwa.pl